Keď je mužským problémom nízke libido a slabá erekcia

Aj človek, ktorý na prvý pohľad pripomína muža so všetkým, čo k tomu patrí, má možno svoje tajomstvo. A nie je jediný. To tajomstvo má názov problém s erekciou. Je to ten stav, kedy ste pripravení zažiť vzrušujúci sexuálny zážitok, ale erekcia je slabá, resp. nedostatočná alebo žiadna, prípadne nekvalitná a krátka.

Bežne sa to môže stať v dôsledku psychického vyťaženia. K známym faktorom sa radí takisto stres. Skrátka škodlivé faktory, čo negatívne pôsobia na našu psychiku a vnímanie, na základe čoho následne prichádza k znižovaniu libida a tiež k zmieneným problémom. Konkrétnejšie hlavne stres tvorí látky, ktoré „zabíjajú“ a znižujú zdravú hladinu dôležitého mužského hormónu, akým je testosterón.

smutný muž

Zatiaľ teda vieme, že príčiny môžu byť psychologického alebo hormonálneho charakteru. Nanešťastie existuje aj tretia a pomerne známa príčina organického charakteru. Ochorenie alebo závada, čo sa podpisuje pod zlú funkciu ciev a krvného obehu. Výsledkom je následne aj to, že do penisu sa v prípade vzrušenia nedostáva dostatočný prítok krvi, ktorý vedie k jeho „postaveniu“ a silnej erekcii.

Vo všetkých spomenutých prípadoch dokáže byť určite prínosná zmena životného štýlu a životosprávy, respektíve ich úprava na zdravšie chodníčky. Pretože to dokáže byť práve sedavý životný štýl, cigarety, ponocovanie, prejedenia sa a iné zlozvyky, čo postupne ničia naše zdravie a výsledkom sú potom takisto poruchy erekcie. Naopak na dosiahnutie kvalitnej erekcie je doporučený pohyb, minimálne prechádzka, fyzická a psychická regenerácia a vyvážená strava bohatá hlavne na proteíny.

muž, skaly, jazero

Nápravou životného štýlu môžu prichádzať postupné, ale dôležité a trvalé zmeny k lepšiemu. Naopak rýchle, ale dočasné riešenie predstavuje známa viagra alebo generiká spedra lacnegenerika.to, kedy prvá možnosť sa viaže na lekársky predpis, zatiaľ čo generiká s totožnými látkami sa dajú zakúpiť na internete, no nie sú oficiálne predávaným produktom na našom trhu.