Vyberte si šaty letné, v ktorých budete žiariť počas celého leta!

Leto je obľúbeným ročným obdobím mnohých z nás najmä vďaka tomu, že teploty na teplomeroch stúpajú naozaj vysoko, slniečko nás hreje svojimi lúčmi a čo je najdôležitejšie, stačí nám jeden, maximálne dva kusy oblečenia a môžeme vyraziť v ústrety krásnemu počasiu. Vďačným kusom oblečenia pre dámy sú práve v horúcich dňoch šaty letné, ktoré je možné obliecť si takmer na každú príležitosť v závislosti od dizajnu konkrétnych šiat. Letné šaty je možné nosiť do práce, po práci na drink či kávu, na pláž, prechádzku či dokonca aj v pohodlí našich domovov. Prečítajte si, aké sú tohtoročné letné trendy.

červené šaty

Letné šaty aj pre menej odvážne dámy

Leto je čas, kedy chceme ukázať svoje opálené nohy a mať kvôli vysokým teplotám toho na sebe čo najmenej. Práve to je dôvod, pre ktorý mnohé dámy nosia najradšej mini verziu letných šiat. Mini šaty sú sexy a pohodlné. Ak sledujete módne trendy, možno ste si už všimli, že košeľové letné šaty sú v tomto roku naozaj moderné a hodia sa na mnoho príležitostí. Letné oslavy či posedenie s priateľmi na terase – košeľové šaty sú na tieto udalosti úplne ideálne. Stále moderné sú tiež letné šaty obohatené čipkou, ktorá im dodáva romantický nádych a v kombinácii s jemnej ružovou či púdrovou farbou sú dokonca stelesnením ženskosti. Letné šaty by mali byť vyrobené z ľahkého a priedušného materiálu, aby ste sa v nich počas horúcich dní príliš nepotili.

bílé šaty

Letné šaty nepotrebujú veľa doplnkov

Keďže je v lete naozaj horúco, príliš veľa bižutérie na krku či rukách by nám mohlo vadiť a obmedzovať nás. V lete sa preto radšej riaďte pravidlom, že menej je niekedy viac. Letné šaty naozaj nepotrebujú veľa doplnkov, možno jeden jemný náhrdelník alebo náramok na ruku. Čo sa týka kabeliek, veľmi trendy sú túto sezónu pletené slamené kabelky v mini prevedeniach, ktoré váš outfit oživia a dodajú mu dovolenkový nádych. K šatám na leto určite zvoľte sandáliky, či už na nízkom alebo vysokom podpätku. Určite dbajte na to, aby vaše nohy počas leta dýchali a zbytočne ich nezaťažujte celou obuvou.

Ten najväčší výber letných šiat nájdete iba na stránke https://www.glashgirl.sk/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup