Ponuka hliníkových okien a dverí od spoločnosti LMmont

Dvere a okná patria medzi základne a najdôležitejšie prvky každej stavby. Či už ide o rodinný dom, bytovú jednotku alebo kancelársku budovu, výber správnych okien a dverí priamo ovplyvňuje kľúčové faktory konkrétnej stavby. Preto je veľmi dôležité pri výbere zvážiť, akú funkčnosť majú spĺňať alebo z akého materiálu majú byť vyrobené.

IMG_20180524_130201

Pri neobvyklých tvaroch a špecifických rozmeroch je najlepšie zvoliť okná a dvere z hliníka, pretože ich vlastnosti dovoľujú priam nekonečné možnosti z pohľadu tvarov a veľkostí. Tento vysoko kvalitný materiál ponúka širokú škálu využitia a je vhodný ako do interiéru, tak aj exteriéru. Vlastnosti tohto materiálu spojené so systémom profilov zaručuje kvalitnú tepelnú izoláciu, ktorá sa pozitívne podpisujú pod celkovú energetickú úspornosť. Taktiež aj z hľadiska bezpečnosti, nakoľko okná a dvere vyrobené z tohto materiálu poskytujú výbornú dymotesnosť a vysokú odolnosť voči požiaru, ale aj odolnosť proti vlámaniu a tým pádom vedia spĺňať aj tie najvyššie nároky. Z vizuálneho hľadiska ponúkajú rôzne štýly povrchovej úpravy, pre čo najlepšie zladenie s interiérom a exteriérom budov. Produkty vo forme panelových dverí skvele spĺňajú estetické a funkčné vlastnosti pre využitie v interiéroch budov. Spoločnosť LMmont ponúka hliníkové okná od dvoch renovovaných výrobcov, a to z produkcie ALUPROF a SCHUCO.

bbjnkjnl

Od týchto renovovaných výrobcov poskytuje kvalitné dverné, okenné a fasádne systémy vyrobené z hliníka, no taktiež tepelne izolované systémy, ako napríklad MB-104 Passive, ktoré poskytujú tú najvyššiu kvalitu konštrukcie a nárokov pri výstavbe pasívneho bývania. Tieto systémy sú certifikované z Inštitútu pasívnych domov PHI Darmstadt. V ponuke spoločnosti nájdete aj varianty produktov, ktoré konštrukčne a vizuálne spĺňajú tie najvyššie nároky pre čo najlepší estetický výsledok. Napríklad hliníkové panelové dvere, na ktorých panel prekrývajúci jednu alebo obe strany krídla vytvára dokonalú čistotu línií dverí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup