Ponuka hliníkových okien a dverí od spoločnosti LMmont

Dvere a okná patria medzi základne a najdôležitejšie prvky každej stavby. Či už ide o rodinný dom, bytovú jednotku alebo kancelársku budovu, výber správnych okien a dverí priamo ovplyvňuje kľúčové faktory konkrétnej stavby. Preto je veľmi dôležité pri výbere zvážiť, akú funkčnosť majú spĺňať alebo z akého materiálu majú byť vyrobené.

IMG_20180524_130201

Pri neobvyklých tvaroch a špecifických rozmeroch je najlepšie zvoliť okná a dvere z hliníka, pretože ich vlastnosti dovoľujú priam nekonečné možnosti z pohľadu tvarov a veľkostí. Tento vysoko kvalitný materiál ponúka širokú škálu využitia a je vhodný ako do interiéru, tak aj exteriéru. Vlastnosti tohto materiálu spojené so systémom profilov zaručuje kvalitnú tepelnú izoláciu, ktorá sa pozitívne podpisujú pod celkovú energetickú úspornosť. Taktiež aj z hľadiska bezpečnosti, nakoľko okná a dvere vyrobené z tohto materiálu poskytujú výbornú dymotesnosť a vysokú odolnosť voči požiaru, ale aj odolnosť proti vlámaniu a tým pádom vedia spĺňať aj tie najvyššie nároky. Z vizuálneho hľadiska ponúkajú rôzne štýly povrchovej úpravy, pre čo najlepšie zladenie s interiérom a exteriérom budov. Produkty vo forme panelových dverí skvele spĺňajú estetické a funkčné vlastnosti pre využitie v interiéroch budov. Spoločnosť LMmont ponúka hliníkové okná od dvoch renovovaných výrobcov, a to z produkcie ALUPROF a SCHUCO.

bbjnkjnl

Od týchto renovovaných výrobcov poskytuje kvalitné dverné, okenné a fasádne systémy vyrobené z hliníka, no taktiež tepelne izolované systémy, ako napríklad MB-104 Passive, ktoré poskytujú tú najvyššiu kvalitu konštrukcie a nárokov pri výstavbe pasívneho bývania. Tieto systémy sú certifikované z Inštitútu pasívnych domov PHI Darmstadt. V ponuke spoločnosti nájdete aj varianty produktov, ktoré konštrukčne a vizuálne spĺňajú tie najvyššie nároky pre čo najlepší estetický výsledok. Napríklad hliníkové panelové dvere, na ktorých panel prekrývajúci jednu alebo obe strany krídla vytvára dokonalú čistotu línií dverí.