Život ponúka mnoho netušených slastí, vyskúšajte jednu z nich, tantra masáž

Masáže pozná každý z nás, dokážu nás uvoľniť a zrelaxovať celé naše častokrát ubolené telo. Dnes si však priblížime senzuálnu tantra masáž, ktorá prináša slasť a pocit dokonalého uvoľnenia tela aj mysle. Hovoríme o https://bratislavatantra.sk/senzualna-tantra-masaz-cim-si-vas-dokaze-ziskat-tento-druh-masaze/ masáži s pôsobením na všetky naše zmysly zároveň, senzuálnej tantrickej masáži. Začiatok je v znamení očisty, pretože v každom salóne sa snažia dodržiavať hygienické zásady, a tak to nie je inak ani pri tomto rituáli. Kúpeľ vás zbaví nečistôt a zároveň vás príjemne naladí na nasledujúcu procedúru. Namaste rituál je pravidelným a neoddeliteľným začiatkom každej masáže, vzdáte tak hold svojmu telu a budete dokonalo pripravení na ďalšie úkony.

massage-3795691_1920

Klasická masáž je celá v réžii masérky či maséra, no v prípade tantrickej masáže sa na jej vykonávaní podieľa aj zákazník, teda bude sprostredkovateľom dodávania energie a môže sa aktívne zúčastňovať na celom rituáli. Body to body je spôsob masírovania celým telom masérky a nevynechá pritom ani intímne časti tela zákazníka. V prípade mužov ide o penis a jeho stimuláciu, masáž lingamu a intímnych partií muža, ale všetko závisí od dohody, ktorú uzatvoríte pred samotným začiatkom rituálu. Bod G je pre mužov, ale aj ženy veľmi dôležitým pri prežívaní intenzívneho sexuálneho zážitku, a tak je vhodné naňho ani tentokrát nezabudnúť.

sexy-2069708_1920

Svoje tajné túžby a nesplnené priania môžete v týchto salónoch vysloviť nahlas a budete vypočutí. Dostanete to, čo budete chcieť a možno aj niečo viac. Určite však budete spokojní, profesionálne masérky či maséri urobia všetko preto, aby ste sa k nim vracali a radi využívali ich služby, vaša spokojnosť je pre nich najväčšou odmenou. Na záver vás obdarujú malým darčekom, ako poďakovanie za dôveru a nádej, že u nich nie ste posledný krát. V našom hlavnom meste už tieto služby nájdete tiež, v masážnom salóne Bratislava tantra. Skúste teda niečo, čo sa vymyká bežnému štandardu, navštívte tento salón a zistíte, že život prináša aj krásne a netušené zážitky, ktoré sa oplatí objavovať.