Ako sa dovolenkuje v mobilnom domčeku


Chcete si užiť dovolenku pri mori, a to so všetkým, čo k tomu patrí, no nemáte financie nazvyš? My tento problém riešime už zopár rokov tak, že kašleme na hotely, tým sa nám všetky náklady rapídne znižujú. Namiesto hotelov spíme v mobilných domoch, ktoré sú navyše priamo na pláži, sú lacnejšie a zároveň poskytujú úplne rovnaký komfort.Mobilné domy v rade na pieskovej pláži.jpg
 
Mobilný dom je pohodlnejší
 
Na dovolenky jazdíme s dvoma deťmi a žiadny rozdiel medzi hotelom vskutku nevidím. Teda, vlastne vidím, ale len pozitívne rozdiely.

  • Domčeky sú priamo na pláži, takže zažiť takúto romantiku, to je naozaj niečo.
  • Ubytovanie je o polovicu lacnejšie. Niekedy sa dokonca stane, že je lacnejšie ešte viac.
  • Keď idete na dovolenku s deťmi, tak nemusíte riešiť to, či niekto vo vedľajšej izbe už spí, no vaše deti ešte spať nechcú.
  • V okolí sú ubytovaní mnohí iný ľudia, s ktorými nepochybne naviažete príjemné priateľské vzťahy, takže ak chcete na dovolenke zažiť aj nejakú tú párty, je to dokonalá príležitosť. Mimochodom, my sme už niekoľkokrát narazili na to, že nejaká ochotná mamička robila takú improvizovanú škôlku, kde ste si mohli deti „odložiť“, kedy ste potrebovali. Za túto službu sme nič neplatili. Večer sme dotyčnej doniesli fľašu vína alebo inú pozornosť a boli sme vyrovnaní.
  • V domčekoch máte kuchynku, takže nemusíte platiť za stravu. Ak chcete naozaj ušetriť, tak si dopredu zistite, kde sú najlacnejšie obchody. Z mojej skúsenosti môžem povedať, že sa väčšinou nachádzajú v blízkosti tohto druhu ubytovania. Využívajú ho najmä tí, ktorí chcú ušetriť, na čo už prišli aj obchodníci.Dieťa sa hrá na pláži s formičkami v piesku.jpg

 
Nevýhody, ktoré nie sú nevýhodami
 
Mám mnoho známych, ktorí takúto dovolenku odmietajú. Áno, uznávam, že ak si chcete pri mori užiť stopercentný komfort a luxus, tak hotel s all inclusive bude pre vás nepochybne pohodlnejší. Ak si však nepotrpíte na takéto veci, hľadajte čím skôr mobilné domy na plážach.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup