Voňavá cesta ku zdraviu

Svoj difuzér si môžete objednať cez internet a zoženiete ho aj v nákupných centrách, napríklad v elektropredajniach. Ak uvažujete nad jeho kúpou, no neustále váhate, či si ho do domácnosti máte, alebo nemáte zadovážiť, prejdeme si spolu pár neodmysliteľných výhod jeho používania.

difuser

 • Zvlhčuje vzduch
  Pomocou studenej pary, ktorá z vrchu elektrického difuzéra vystupuje sa zvlhčuje vzduch v miestnosti, do ktorej sme ho uložili. Čo to znamená pre naše zdravie? Vlhký vzduch dobre pôsobí na naše dýchacie cesty, dýchame oveľa lepší vzduch a navyše je výborným pri bežných ochoreniach, pri ktorých vás trápi upchatý nos.
 • Esenciálne oleje
  Do difuzéra sa dáva najmä voda, tá sa vyparuje a tým účinne zvlhčuje vzduch v miestnosti. Ak si však chcete zážitok z používania tejto čarovnej vecičky vylepšiť ešte viac, zadovážte si do domácnosti esenciálne olejčeky. Tieto môžu mať najrozmanitejšiu arómu napríklad levanduľa, citrus, lesná zmes, eukalyptus alebo čokoľvek vám len napadne. Takýmto spôsobom si zvlhčovanie vášho vzduchu ešte viac spríjemníte, navyše, niektoré oleje účinne pôsobia proti rôznemu druhu hmyzu a ešte aj pôsobia pozitívne na našu náladu.

vonné oljee

 • Bezpečnosť
  Pri takomto elektrickom difuzéry sa nemusíte skutočne ničoho obávať, sú úplne bezpečné. Veľa sa toho nahovorilo o čínskych vonných sviečkach, o ktorých kolovali rôzne teórie, či sú alebo naopak nie sú zdraviu škodlivé. Pri tomto druhu difuzéra sa nemusíte ničoho obávať, keďže ich pôsobenie je úplne neškodné.
 • Šetria vaše zdravie, ale aj peniaze
  Ponuka zadovážiť si do domácnosti niečo, čo má kladný vplyv na naše fyzické, ale aj psychické zdravie, krásne to vonia, čím spríjemňuje domácnosť a dizajnom tiež prispieva k estetickosti je skutočne lákavá. Ak navyše máte radi voňavé funkčné doplnky do domácnosti, napríklad sviečky, kúpu elektrického difuzéra by ste mali skutočne zvážiť. V prípade sviečok napríklad miniete oveľa viac peňazí, difuzér vám vydrží možno aj navždy a sviečky sú viac-menej nebezpečné, pretože otvorený oheň je v každom prípade hrozbou, navyše, o to viac ak máte v domácnosti malé deti.