Kvalitný zelený čaj matcha a jeho výhody

Určite poznáte typické doplnky zdravej stravy, ktoré síce sľubujú zázračné chudnutie alebo expresný nárast svalovej hmoty, ale v skutočnosti tieto doplnky prestanete po čase brať, pretože vám jednoducho nechutia. Zelený čaj matcha je svetlou výnimkou medzi podobnými produktmi. Jeho najväčšia výhoda spočíva v tom, že naozaj dobre chutí, takže keď ho raz piť začnete, https://www.zive.cz/clanky/co-s-novym-pocitacem-tohle-udelejte-nez-ho-zacnete-pouzivat/sc-3-a-180828/default.aspx nebudete mať už chuť s tým prestať. Total Vital garantuje najlepšiu možnú čerstvosť vďaka priamemu dovozu leteckou dopravou z Japonska v intervaloch každé tri týždne.

Matcha čaj.

Jeho nezameniteľná a vynikajúca chuť je výsledkom pestovania na vulkanickej pôde, ktorá je bohatá na živiny, ale zásluhu na tom bezpochyby má aj ručný zber čajových lístkov a ich starostlivá kontrola. Predávaný je vo forme matcha prášku, a preto je ľahko rozpustný v horúcej vode. V tom prípade ho môžete vypiť ako bežný čaj, ale taktiež sa dá rozpustiť aj v rôznych typoch ovocných štiav, teda smoothie.

Matcha čaj príslušenstvo.

Spoločnosť Total Vital má pre vás výhodnú ponuku, vďaka ktorej zelený čaj matcha kúpite výhodnejšie vo forme matcha čaj setu. Ten vám garantuje získanie matcha čaju za výhodnú cenu a v tej najlepšej dostupnej kvalite. Všetky čaje, ktoré sa nachádzajú v ponuke, sú pôvodom z Japonska a v bio kvalite, pričom ich pôvod je možné označiť ako kontrolované ekologické pestovanie. Kvalita aj chuť je zabezpečená prostredníctvom sofistikovaného mletia na tradičných žulových mlynoch.

Zelený čaj matcha môžete kúpiť už od ceny 6,90€. V prípade, že by ste nemali záujem len o klasický čaj v podobe prášku, isto si vyberiete spomedzi kapsúl v podobe tabletiek, energetických nápojov, ihličia alebo kapsúl do stroja Nespresso. Okrem čajov si môžete zakúpiť aj príslušenstvo na výrobu čaju ako napríklad bambusovú metličku, lyžičku alebo keramické misky. Pokiaľ ste z Bratislavy, pri vašej objednávke nad 30€ získate dopravu zadarmo, čo robí ponuku ešte lákavejšou.