Mikiny cez hlavu

Mikiny cez hlavu tvoria už dekádu pevnú súčasť šatníka každého kto ma záľubu v móde. V prvom rade nás zaujmeme ich praktickosť. Mikiny cez hlava mávajú kapucňu, ktorú počas potreby môžete využiť a nasadiť si ju. Kapucne na mikinách spočiatku slúžili, ako ochráni prvok. Nosili ho pracovníci, ktorí pracovali v továrňach, kde teploty boli veľmi nízke a kapucne im pomáhali lepšie znášať chlad. Mikiny cez hlavu mávajú v dolnej časti “klokanie“ vrecko, ktoré je otvorené z oboch strán.

Mikina

Mikiny cez hlavu sú pevnou súčasťou každej modernej generácie.Zo začiatku mikiny cez hlavu využívali hlavne umelci a športovci. Mikina sa stala súčasťou ich života. Vďaka jej využiteľnosti začali mikiny nosiť aj v bežnom živote. Mikinu cez hlavu si obľúbila hip-hopová komunita. Mikina sa stala ich identifikačným módnym prvkom. Jej flexibilitu môžu využiť aj iné generácie, ako napríklad ľudia v strednom veku alebo deti. Na prvý pohľad sa môže zdať, že tento módny odev je vhodný len pre pánske pokolenie, ale nie je tomu tak. Mikiny si obľúbili aj ženy. Mikiny cez hlavu sa nachádzajú v ich šatníku nejednej ženy.

Mikina

Zo začiatku boli mikiny len jednofarebne no v dnešnom modernom svete môžete nájsť mikiny v mnohých prevedeniach. Obľúbené sú napríklad mikiny s potlačou. Potlač, ktorá sa na mikinách môže nachádzať môže byt ako tak z prednej strany tak aj zo zadnej https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/949449-nemka-gorgesova-vyhrala-treti-turnaj-v-rade-safarova-se-strycovou-v-sydney-postoupily.html Potlač môže byť aj na obidvoch stranách. Obsah potlače môžu tvoriť rôzne obrázky, tematické motívy alebo aj výjavy postáv. Na mikinách sa môžu nachádzať aj rôzne nápisy, ktoré sa môžu nachádzať prakticky na celej mikine. Farby ma mikinách môžu byť rôzne. Existujú aj mikiny, ktoré majú rôzne farebne kombinácie. Mikinu cez hlavu môžete využiť v ktoromkoľvek období. Mikiny môžete nosiť v zime pod teplou bundou, v jari a jeseni pod ňou môžete mať aj tenké tričko alebo aj v lete vo večerných hodinách.