Priebeh nuru masáží

Nuru masáž patrí medzi tantrické masáže. Zároveň však patrí aj do senzuálnych masáží a zapadá aj do špeciálnych masáží typu „telo na telo“. Základom nuru masáže, tak ako aj tantrických a senzuálnych masáží, je sprcha, v tomto prípade je to však trochu špeciálne. Klient sa nesprchuje sám/sama, ale sa sprchuje s masérkou, čiže ide o spoločnú sprchu, ktorá je začiatočným krokom k dokonalému uvoľneniu tela. Prínosom tejto tantra masáže je relax (fyzický aj psychický) a pomáha klientom lepšie si uvedomiť svoju sexualitu. Rovnako ako tantra masáže sa aj nuru masáže uskutočňujú v salónoch, kde sa o klienta stará profesionálna masérka. Masáže sú realizované v príjemnom prostredí salónov, masíruje sa pri príjemnej tantra hudbe. Základom nuru masáže je sprcha.

Salón pre nuru masáže

Po skončení spoločnej sprchy prichádza masáž typu „telo na telo“ – teda sa masérka dotýka klienta a klient sa dotýka masérky, pokiaľ nie sú nejaké dohody o miestach, na ktorých sa masáž nekoná, sa masíruje na celom tele masérky. Pomôckou pri tejto masáži je unikátny gél, nazývaný aj „nuru gél“. Tento gél je špeciálne vyrábaný pre tento účel. Je to bezfarebný gél vyrobený z morských rias. Výhodou tohto gélu je, že je vodou rozpustný. Takže po príjemnej nuru masáži sa klientovi stačí len opláchnuť a gél sa rozpustí. Navyše po gély nezostáva nijaký lepkavý pocit. Nuru gél má aj účinky na ľudskú psychiku.

Nuru gél

Má detoxikačné účinky a dáva našu dušu a nášho ducha do psychickej jednoty, čo je zároveň aj cieľom samotných tantra/senzuálnych masáží. Pri masážach je to nedoceniteľná pomôcka, s ktorou si to klient užije viac a omnoho viac je schopný/schopná precítiť masáž a užívať si relaxáciu tela aj ducha. V salóne Tantra Diamond nachádzajúcom sa v Bratislave, je špeciálna možnosť nuru masáže Tantradiamond.sk. Pre tento účel tu majú vyhradenú špeciálnu bielu plachtu, ktorá nie je používaná pre žiadny iný účel. Výlučne nuru masáže konané v tomto masérskom tantra salóne.