Pečiatky pre každého a do každej situácie

Vieme, že pečiatky sú vo svojej podstate dôležité a približne poznáme ich hlavný účel. Ten si spájame hlavne s administratívnymi záležitosťami, s byrokraciou a s potrebou nechať na dôležitých listinách svoje meno, firemné logo, dátum a podobne. Ale nemusíme ich považovať nutne len za nejaký nudný byrokratický doplnok, v skutočnosti ide napríklad o lacnú investíciu do propagačného materiálu a nielen to.

pr_4913_p4_h_skyblue-150x150

Veď tie najrôznejšie typy pečiatok https://www.norpal.sk kolujú napriek mnohými odvetviami. A rozhodne ich neoceňujú len pracovníci na úradoch, ale zároveň sú veľmi praktickým a dá sa povedať neodmysliteľným pomocníkom aj pre ľudí, ktorí pracujú alebo podnikajú z domova.

Faktúry, zmluvy, mnohé ďalšie dôležité dokumenty sú určite súčasťou nielen veľkých firiem, ale aj menších živnostníkov, ktorých byrokracia sprevádza na každom kroku. Je preto logické, že aj títo majú vo svojej kancelárii alebo vo svojich domácich priestoroch vždy po ruke nejakú šikovnú pečiatku, s ktorou sa vybavujú tieto záležitosti ľahšie. Veľmi obľúbená je napríklad dátumová pečiatka Norpal. Rozhodne šetrí čas aj ľudskú energiu, hlavne ak vravíme o množstve listín, na ktoré je potrebné pridať aktuálny dátum. Stačí klepnúť pečiatku s konkrétnym dátumom a je to.

A ako odznelo na začiatku, pre podnikateľa ide zároveň o tú najlacnejšiu investíciu do svojej propagácie. Nechajte na tých najrôznejších propagačných materiáloch svoje logo, svoju „pečať“, originálnu a takú, ktorá bude funkčným spôsobom reprezentovať vašu firmu. Meno a značka sa môžu nachádzať napríklad na každom vašom produkte, na obaloch alebo obálkach a takisto na vašej vizitke. Firma Norpal vo svojej ponuke predáva napríklad aj atraktívne farebné pečiatky.

pr_4911_neon_orange-150x150

Je však len vás, aký typ pečiatky si vyberiete, pretože táto ponuka je skutočne komplexná a poskytuje tie najrôznejšie možnosti. Rozdielne tvary, farby, materiály a potom aj samotné rozdelenie podľa typu, či máte záujem čisto o textovú, alebo už o spomenutú dátumovú pečiatku. Výroba pečiatok myslí na tie najrôznejšie situácie a výsledné produkty sú ideálne prispôsobené k rôznym propagačným, oznamovacím a administratívnym účelom.