Populárne a trendové osvetlenie do interiéru a kuchyne

Nízka spotreba energie a jej úspora, dlhá životnosť, krásny a praktický dizajn, moderné a kvalitné osvetlenie. To sú vlastnosti, ktoré vám doprajú svetelné led pásy na mieru, konkrétne RGB LED pásiky- metráž.

digestoř

Môžeme ich dokonale využiť ako doplnkové osvetlenie pre interiér, či už vravíme o bežnej domácnosti alebo podniku. Takisto ako vhodné podsvietenie, napríklad baru, televíznej obrazovky, sklenených poličiek,… apod. Bežné led pásy bielej farby alebo farby s nádychom do modra je takisto možné využiť napríklad na osvetlenie kuchynskej linky, variant s nádychom do žlta zasa k podsvieteniu schodiska, no a to je len niekoľko možností. V interiéri má moderné led osvetlenie vo forme pásika nekončiace využitie. Skúsme sa však predsalen zamerať na konkrétny príklad, a to priamo na ten najpopulárnejší, osvetlenie kuchynskej linky.

Samolepiacie pásy osadené diódami led môžete rýchlym a praktickým spôsobom nalepiť na kuchynskú linku či vsadiť do hliníkových profilov, pričom vodotesným led nebude prekážať ani para zo sporáku. Vďaka univerzálnemu dizajnu a vlastnostiam pásikov nebude so spoľahlivým osvetlením kuchyňského priestoru problém. Ich slim dizajn vlastne veľmi jednoducho vtesníte aj na miesta, kde by iné osvetlenie pri varení určite zavadzalo.

Priestor, akým je kuchyňa nám umožňuje využiť nápadité trendy osvetlenia, medzi ktoré sa v poslednej dobe radí predovšetkým spomenutý variant vo forme svetelných led pásikov. Ich inštalácia v danom priestore prebehne skutočne ľahko, prakticky po celej dĺžke pracovnej dosky, ale takisto sú na výber aj ďalšie možnosti. Spomeňme napríklad presklenené skrinky, šuplíky,… no populárnym trendom je práve osvetlenie kuchynskej linky.

pás

  • Pri výbere pásikov sa môžeme riadiť štýlom a farbou našej kuchyne, respektíve vybrať medzi chladnejším svetlom alebo teplejším, no každopádne v prípade kuchynského prostredia by sa zrejme hodila skôr chladnejšia farba svetla.