Prémiové SUV za ľudovú cenu

Predaj automobilov karosérie SUV sa neustále zvyšuje a dnes v Európe tvorí predaj SUV 40 % zo všetkých predaných automobilov. Preto je aj v tomto segmente dnes asi najväčšia konkurencia, takže sa tu presadia iba naozaj tie najkvalitnejšie vozidlá. No a jedným z najpredávanejších SUV je dnes Kia Sportage, čo jasne hovorí o kvalitách a veľkej obľúbenosti tohto modelu.

kia sportage

Nová Kia Sportage je už dnes štvrtou generáciou tohto celosvetovo obľúbeného modelu, pričom jej dnešné moderné tvary priťahujú mnohých európskych zákazníkov. Nová Kia Sportage patrí medzi SUV strednej triedy a svojim vzhľadom ju radíme medzi najobľúbenejšie športové SUV. Mnoho prvky exteriéru vozidla ako mriežka chladiča, čierne obruby okien alebo zadné štýlové LED svetlá podčiarkujú športový dizajn, ktorý pôsobí na oči okoloidúcich ako magnet. Zadný stierač schovaný v strešnom spojleri opticky zväčšuje zadné sklo, ktoré ponúka vodičovi v spätnom zrkadle počas jazdy krásny ničím nerušený výhľad. Dizajnéri novej Kia Sportage sa tu doslova vyhrali s mnohými detailmi, ktoré spolu tvoria jeden dokonalý komplexný celok.

Interiér vozidla je výnimočný na prvý pohľad, no nezaostáva za ním už ani interiér novej Kia Sportage. Výrobca si dal veľmi záležať na použitých materiáloch interiéru vozidla, ktoré pomohol vyberať rozsiahly prieskum medzi zákazníkmi v Európe. To sa veľmi pozitívne odrazilo na materiáloch, farebných odtieňoch, obklade a čalúnení. V súčasnosti ponúka nová Kia Sportage klientom určite najviac, čo môžu za svoje peniaze získať. A to máme na mysli kompletnú konkurenciu tohto segmentu.

kia suv

A rovnakú špičkovú kvalitu pre svojich klientov v súčasnosti poskytuje aj Kia servis, ktorý je zárukou kompletnej starostlivosti o všetky vozidlá značky Kia. V týchto servisoch máte záruku, že v prípade potreby budú použité iba originálne náhradné diely spĺňajúce tie najprísnejšie kritéria kvality. Pracovníci týchto značkových servisov majú dlhoročné skúsenosti s automobilmi Kia, takže vám poskytnú ten najkvalitnejší záručný a pozáručný servis. Ale vzhľadom na bezporuchovosť vozidiel Kia tieto servisy budete najskôr navštevovať iba v prípade bežných servisných prehliadok.