Vyberte hotové detské izby pre chlapcov a dievčatá

Zariaďovanie detskej izby je niekedy ťažšie ako navrhnutie inej izby v dome. Detská izba je pre dieťa najdôležitejším miestom, práve tam sa do dospelosti vyvíja a trávi svoj voľný čas.

Zariaďovanie detskej izby je niekedy ťažšie ako navrhnutie inej izby v dome. Detská izba je pre dieťa najdôležitejším miestom, práve tam sa do dospelosti vyvíja a trávi svoj voľný čas.

Dieťa potrebuje kvalitnú posteľ, pretože práve na nej sa bude jeho telíčko vyvíjať. Okrem toho je dôležité, aby malo v izbe kvalitný nábytok ktorý mu vydrží roky.
Moderná detská izba je snom väčšiny rodičov, ktorí chcú pre svoje deti len to najlepšie. Na drevko.sk máte možnosť vybrať si kompletne zostavené detské izby tak, aby čo najlepšie sadli každému zo zákazníkov. Vybrať si môžete detské izby pre bábätká, kde nájdete drevené postieľky, prebaľovacie komody, či kolísky.

Detské izby pre chlapcov

Chlapci milujú rozprávkové postavičky a hrdinov, ktorí zachránia planétu. Preto im môžete tento sen splniť tým, že vyberiete moderné chlapčenské izby pre najmenších aj tínedžerov. V zostavách nájdete detský písací stôl, kvalitnú chlapčenskú posteľ, regál do detskej izby a šatníkovú skriňu. Kompletná detská izba odbremení rodičov od dlhého plánovania a hľadanie správneho nábytku.

3833_snap-dark-grey-3

Detská izba pre dievčatá

Rovnako je na tom aj detská izba pre dievčatká. Tá je zladená do farieb, ktoré malé princezné milujú. Nájdete tu posteľ v tvare domčeka, moderný písací stôl, skriňu na šaty a košieľky, ako aj regál na knihy a obľúbené časopisy.

Študentské detské izby

Študenti sú na výber izby náročnejší a na rodičov majú vyššie nároky. Tínedžeri potrebujú kvalitný písací stôl, štýlovú posteľ 200 x 90 cm a veľkú šatníkovú skriňu na oblečenie. Detské izby pre študentov obsahujú skrine, komody, regály v klasickom i modernom dizajne. Hotové detské izby sú obľúbenou modernou kúpou pre rodičov. Na výber sú moderné detské izby, v klasickom dizajne v rôznych farbách a štýloch.

V prípade záujmu o detskú izbu odporúčame ponuku e-shopu https://www.drevko.sk/, ktorý prináša detské izby od výmyslu sveta – klasické z masívneho dreva, rozprávkové a taktiež aj moderné, ktoré si udržia štýlovosť aj v puberte.