Buďte spokojný

Naozaj som vždy chcela schudnúť. Bolo to pre mňa prvoradé. No keď som bola malá, je úplne jasné, že mi moji rodičia nedovolili, aby som držala nejakú diétu. Bolo to pre nich nepredstaviteľné a ja som im za to vďačná, pretože by som mohla dopadnúť veľmi zle. Na druhej strane, mohli ma aspoň trochu kontrolovať. Pretože takto som sa priam nekontrolovateľne prežierala. Dostala som sa až do bodu, kedy som mala pocit, že nikdy nie som celkom plná, čo ma len naďalej motivovalo k tomu, aby som jedla. Viete si teda určite predstaviť, ako som vyzerala. Na vysokej škole som však dospela k názoru, že stačilo. Musím so sebou niečo robiť. A tak som si urobila plán.

kafe

PLÁN

  1. Začať sa hýbať. Vedela som, že práve toto je moje veľké mínus, ktoré musím zmeniť v prvom rade. Už žiadne výhovorky a žiadne sedenie na zadku. Moje telo a moje zdravie pohyb potrebuje. Nechcem predsa zomrieť na infarkt, však že.
  2. Začať sa zdravo stravovať.To bolo pre mňa prvoradé, pretože som dovtedy jedávala len samé hlúposti. Moja láska bolo nezdravé jedlo, všetko mastné, vyprážané a ťažké. Niet divu, že som sa necítila dobre.
  3. Menej jesť.Tu som však narazila na veľký problém. Naozaj som mala stále pocit, že som hladná, nech som sa snažila akokoľvek. Viete si predstaviť, aké to bolo pre mňa ťažké. Dokonca som sa v noci budila na to, že som hladná.

joga

ČO S TÝM MÁM ROBIŤ?

Jedna otázka sa mi však neustále vynárala v hlave. Môžem nejako zabrániť tomu, aby som sa takto cítila? Mala som pevnú vôľu a naozaj som nejedla, no trápil ma ten vlčí hlad. Takže som hľadala alternatívy. A našťastie som jednu našla. Je to kava na chudnutie, ktorá môjmu vlčiemu hladu naozaj pomohla. Je to perfektné, keď som si ju dala, nemala som pocit, že som hladná. Ani som nemala pocit, že by mi niečo chýbalo. Odporúčala by som ju naozaj všetkým, ja si ju teda už nedám.