Musíte sa páčiť sama sebe

Doplnky sú pre ženy niečo, čo proste skutočne potrebujú. Nejde len o to, že sa chceme páčiť. Ale skôr o to, že je to pre nás podstatné a že sa skutočne zameriavame na všetky maličkosti, ktoré sa nachádzajú okolo nás. A je nám jedno, čo si o tom ľudia pomyslia. Je pre nás dôležité, ako vyzeráme a aj to, ako nás vnímajú ostatní. Noačo, že máme často pocit, že nie sme dosť dobré a potom zase to, že to so starostlivosťou o seba preháňame. Napriek tomu chceme, aby nás ľudia a všetci okolo nás vnímali ako krásne ženy.

naušnice

Tak sa proste rady cítime, nech sa deje čokoľvek. Ale to proste neodmysliteľne znamená, že sa musíme zamerať aj na rôzne maličkosti, ktoré nás obklopujú. Keď však ide o doplnky, musíme myslieť na všetko. Na prstene, na náhrdelníky a aj na nausnice strieborne, ktoré sú úplne úžasné práve preto, že sa hodia úplne ku vštekému. Musíte sa však len zamerať na veci, ktoré vás vylepšujú tak, že sa vám tomu ani nechce veriť. Teraz však už ide iba o vás. Ako sa s tým nakoniec vysporiadate a čo urobíte preto, aby sa cítili dobre? Ženy vo všeobecnosti uznávajú názor, ktorý hovorí, že pre krásu sa trpí, ale naozaj to tak musí byť?

stříbrné náušnie

A teraz si uvedomte, čo všetko robíte preto, aby ste sa páčili druhým ľuďom. Nerobíte to preto, aby ste sa páčili sebe, robíte to pre druhých ľudí, a to je chyba, ktorú nemôžete urobiť. Musíte sa v prvom rade páčiť sama sebe a až potom sa zamerať na to, čo na vás hovoria druhí ľudia. Práve to je podstata, na ktorú sa musíte zamerať, inak nebudete nikdy poriadne šťastná. A šťastie je niečo, čo pre vás musí byť vždy podstatné. Uvedomte si to a nakoniec predsa len uvidíte, že je to celé iba o vašom šťastí. A o tom, ako sa páčite sama sebe. Na ďalšie veci samôžete naozaj vykašlať, pamätajte si na to. Prečo by ste sa mali zaujímať o názor druhých ľudí, nie je to tak?