Dieťa zarobilo 11 000 000 Dolárov. Ako je to možné?

Youtuberi, to je dnes známy pojem a vlastne reálny a vážny sen mnohých mladých ľudí. Predsa sa dá na tom zarobiť niekoľko miliónov, pričom ide o sympatickú prácu, v ktorej budete vlastne tvoriť videá o vás a vašich záujmoch, alebo skrátka o čom len chcete. Dokážete zaujať toľko ľudí po celom svete? Viem, nie je to také ľahké. Ja vám ale prezradím, že nedávno to dokázal iba šesťročný chlapec, ktorý týmto spôsobom zarobil neuveriteľných 11 000 000 Dolárov.
Túto sumu zarobil za 2 roky a takou jednoduchou cestou, je to vlastne záhada. Je však isté, že ich zarobil cez svoj Youtube kanál Ryan ToysRewiew.

dohoda

Podľa názvu už asi viete, že ide o kanál s detskými záujmami, v ktorých tento chlapec Ryan, robí recenzie na svoje hračky. Ale treba uznať, že to je originálne. Dnes nájdete množstvo kanálov, ktoré robia recenzie na videohry či filmy, no ale hračky? Myslím, že to je originálne a práve preto sa chlapcovi tak darí. No ale aj tak, toľko zhliadnutí kvôli videu o hračkách? Tak predpokladám, že detí s internetom je na svete zrejme skutočne veľa, alebo sa pridáva aj veľa dospelých. No ale asi skôr tie deti.

komunikace

Jeho kanál však chytá čoraz väčiu popularitu a to kvôli prvému väčšiemu zárobku. Jeho mama tak mohla dať výpoveď v práci a jej dnešná práca spočíva v tom, že pomáha Ryanovi z jeho kanálom, pričom mu kupuje nové a zaujímavé hračky, teda o prácu majú vystarané obaja. Takýmto príjmom si tak môže dovoliť robiť recenzie na novšie a zaujímavejšie hračky, vlastne už aj na skákací hrad a podobné veci, teda je možné, že bude mať ešte viac zhliadnutí.

peníze

Pritom to prišlo v podstate nečakane. Vlastne Ryan bol ešte menší ako dnes a pýtal sa mamy, prečo nemá Youtube, keď ostatné staršie deti ho používajú. Tak prečo nie? Mama mu s tou žiadosťou pomohla, pričom Ryan začal tvoriť svoje videá o hračkách, ktoré vlastní, skrátka dal sa na vec. Možno obaja nakoniec zostali prekvapení, že Ryan je dnes v TOP 10 Youtuberov, pričom sa okrem popularity svojich videí môže pochváliť i takouto slušnou výplatou.