Jednoduché a ohromujúce

Nemusíte na seba navešať oblečenie s výraznými vzormi či farbami. Ohromujúca môžete byť aj v obyčajnom tričku bez potlače, jednoduchých džínsoch a nevýraznej kabelke. Ako na to? S citom a rozumom.

Žena v oranžovom tričku s výrazným náhrdelníkom a náramkom stojí na rozkvytnutom poli
Vždy som obľubovala jednoduchú módu. V poslednej dobe sa však akoby roztrhlo vrece s neónovými farbami. šialenými vzormi a potlačami, ktoré na vás kričia už z niekoľkých kilometrov. Dievčatá, vedzte že aj jednoduché kúsky oblečenia dokážu vyzerať veľmi dobre, IN a COOL a ešte akokoľvek, ako chcete. Ak sa naučíte obliekať takýmto spôsobom, vynikne vaša krása a taktiež osobnosť. Veď sa zamyslite. Chcete aby si ľudia pamätali vás alebo vaše tričko či sukňu?
Je pravda, že vám nedokážem vymenovať konkrétne kombinácie vhodných kúskov a naopak aj tých nevhodných. To by v podstate asi ani nebolo možné. Pri obliekaní sa preto zamerajte skôr na to, ako na vás daná kombinácia pôsobí. Tak napríklad. Postavte sa pred zrkadlo. Čo ste si na sebe všimla ako prvé? Bola to vaša tvár alebo skôr nejaký kúsok oblečenia? Podľa môjho skromného názoru, by ste mala vyniknúť najmä vy. Vtedy je pre mňa daný outfit, priam dokonalý.

Len pre takú malú inšpiráciu. Môj dokonalý outfit vyzerá asi tak, že si k jednoduchým tmavším rifiam, oblečiem čisté tričko bez potlače či vzorov a celé to doplním výraznejším náhrdelníkom. Nič nepokazí ani sveter v sivých odtieňoch a topánky na nízkom podpätku, ktoré si na prvý pohľad ani nevšimnete. Žena v bielom svetri leží na stole

Možno sa teraz zamýšľate nad tým, prečo by ste mala meniť svoj štýl obliekania. Ak je tomu tak, tak si zapamätajte jednu životnú pravdu, a to, že zmena je život. Preto by ste nemala ostávať len pri tom, čo dobre poznáte a máte overené. Skúste niečo nové. Napríklad jednoduchý štýl, pri ktorom vynikne vaša vonkajšia aj vnútorná krása. Navyše budete elegantná a neprehliadnuteľná. No a predsa to, chce určite každá z nás.