Plastové produkty pre vaše firmy

Schoeller Alibert – firma, ktorá disponuje širokou škálou využiteľných, kvalitných plastových produktov, ako napríklad kontajnery s veľkým objemom podľa rôznych typov – podľa toho, aké produkty potrebujete distribuovať a skladovať. Produkty schoellerallibert.com od nás určite oceníte! Na prepravu výrobkov kvapalného skupenstva sú najvhodnejšie tzv. IBC kontajnery – vzhľadom na citlivý obsah (zväčša farmaceutické produkty) zaručujú hygienické, 100% overené prostredie. Ak potrebujete prepraviť tovar na väčšie vzdialenosti, najideálnejšie sú skladacie paletové kontajnery, ktoré si vyberiete podľa potrebnej veľkosti.

kontajnery

Big Box a Geobox vynikajú svojou pevnou konštrukciou, čím efektívne pomáhajú pri čo najvýkonnejšej využiteľnosti priestoru. Aj naše plastové palety sú výbornou voľbou, čo sa týka optimalizácie nákladov či trvalosti. Kontajnery s dutým telom, tzv. rotomolding, patria k vysoko odolným materiálom – oceníte ich najmä v nepriaznivom, drsnom prostredí. Týmto typom výrobkov len tak nič neotrasie ! Ide o schopnosť vydržať v nehostinných podmienkach vzhľadom na kvalitný použitý materiál – vysoké či nízke teploty, nebezpečné chemické látky, veľká záťaž – naše kontajnery si so všetkým poradia.

plastove produkty

Typickou súčasťou kontajnerov je aj príslušenstvo. V kategórii prepravky nájdete stohovacie prepravky určené na priemyselné účely a manipulačné systémy istého stupňa automatizácie. Stohovateľné zasúvacie prepravky majú výhodu v šetrení priestoru s ľahkým otváraním a ovládaním. Zasúvacie prepravky sa podieľajú na ochrane tovaru a usilujú sa o efektívne skladovanie. Na výber sú aj vozíky, ktoré sa dajú využiť napríklad v priemysle alebo maloobchodoch, navrhnuté k jednoduchému a bezpečnému presunu, nápojové vozíky pre všetky typy nápojov či vedrá, v ktorých viete prepraviť aj zdraviu škodlivé či nebezpečné tekutiny. Všetky spomínané predmety spĺňajú parametre ochrany, kvality, využiteľnosti a za prijateľné ceny.